Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt eCitizen II propagován na konferenci ISSS

konference ISSS
V Hradci Králové se od 1. do 3. dubna konal již 15. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS). Jako každý rok se v kongresovém centru Aldis setkali vrcholní politici, zástupci stáních institucí, samospráv, informatici obecních, městských i krajských úřadů, odborní na elektronizaci veřejné správy i dodavatelé moderních informačních a komunikačních technologií. Své úspěšné projekty zde prezentoval i Kraj Vysočina.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraj Vysočina prezentoval úspěšné projekty podpořené z Evropské Unie - jedním z těchto projektů je i eCitizen II. Konference se zúčastnil zástupce lead partnera projektu, p. Hannes Astok, který v rámci úterního bloku "Financování projektů eGovernmentu" představil přítomným účastníkům výstupy projektu eCitizen II a přibližil jim problematiku eParticipace. Se svou přednáškou věnovanou systému Váš názor navázal Kamil Talavašek, který je jedním z tvůrců této platformy. Na propagačním stánku Kraje Vysočina předávali zástupci projektového týmu informace všem zájemcům, současně byly distribuovány nové propagační materiály věnované projektu eCitizen II.

V posledních letech se na oficiální dvoudenní program konference ISSS pravidelně registruje zhruba 2 tisíce účastníků, koná se přibližně 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představuje přes 110 vystavovatelů.

 

eCitizen II - ISSS 04/2012

 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 6.4.2012 / 6.4.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze