Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zdeněk Ryšavý bude neuvolněným členem Rady Kraje Vysočina

Zdeněk Ryšavý bude neuvolněným členem Rady Kraje Vysočina
Zastupitelstvo Kraje Vysočina dnes na svém zasedání stanovilo s účinností od 1. dubna 2012 nový počet uvolněných členů Rady Kraje Vysočina. Nově bude ve výkonném orgánu kraje zasedat osm uvolněných členů a jeden neuvolněný, kterým je Zdeněk Ryšavý, radní pro oblast informatiky, uzemního plánování a životního prostředí. Na fungování gesčně příslušných oblastí řízených Zdeňkem Ryšavým nemá nové uspořádání rady kraje žádný vliv.
 

 
 

Zastupitelstvo Kraje Vysočina dnes na svém zasedání stanovilo s účinností od 1. dubna 2012 nový počet uvolněných členů Rady Kraje Vysočina. Nově bude ve výkonném orgánu kraje zasedat osm uvolněných členů a jeden neuvolněný, kterým je Zdeněk Ryšavý, radní pro oblast informatiky, uzemního plánování a životního prostředí. Na fungování gesčně příslušných oblastí řízených Zdeňkem Ryšavým nemá nové uspořádání rady kraje žádný vliv.

 

Zdeněk Ryšavý byl zvolen členem Rady Kraje Vysočina a současně byl uvolněn pro výkon této funkce 14. listopadu 2008. Po komunálních volbách v roce 2010 se stal starostou městyse Okříšky. Časová náročnost skloubení obou funkcí byla důvodem, aby se na začátku roku 2012 rozhodl požádat o změnu svého statusu z uvolněného člena Rady Kraje Vysočina na člena neuvolněného.

 

„Jsem si vědom toho, že změna na pozici člena Rady Kraje Vysočina by mohla být vzhledem ke končícímu funkčnímu období problematickou, a to zejména pro případného nového člena Rady Kraje Vysočina. Jsem proto připraven své funkční období dokončit a krajské činnosti se věnovat v maximální možné míře,“ okomentoval Zdeněk Ryšavý.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 27.3.2012 / 27.3.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze