Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Zdeněk Ryšavý bude neuvolněným členem Rady Kraje Vysočina

Zdeněk Ryšavý bude neuvolněným členem Rady Kraje Vysočina
Zastupitelstvo Kraje Vysočina dnes na svém zasedání stanovilo s účinností od 1. dubna 2012 nový počet uvolněných členů Rady Kraje Vysočina. Nově bude ve výkonném orgánu kraje zasedat osm uvolněných členů a jeden neuvolněný, kterým je Zdeněk Ryšavý, radní pro oblast informatiky, uzemního plánování a životního prostředí. Na fungování gesčně příslušných oblastí řízených Zdeňkem Ryšavým nemá nové uspořádání rady kraje žádný vliv.
 

 
 

Zastupitelstvo Kraje Vysočina dnes na svém zasedání stanovilo s účinností od 1. dubna 2012 nový počet uvolněných členů Rady Kraje Vysočina. Nově bude ve výkonném orgánu kraje zasedat osm uvolněných členů a jeden neuvolněný, kterým je Zdeněk Ryšavý, radní pro oblast informatiky, uzemního plánování a životního prostředí. Na fungování gesčně příslušných oblastí řízených Zdeňkem Ryšavým nemá nové uspořádání rady kraje žádný vliv.

 

Zdeněk Ryšavý byl zvolen členem Rady Kraje Vysočina a současně byl uvolněn pro výkon této funkce 14. listopadu 2008. Po komunálních volbách v roce 2010 se stal starostou městyse Okříšky. Časová náročnost skloubení obou funkcí byla důvodem, aby se na začátku roku 2012 rozhodl požádat o změnu svého statusu z uvolněného člena Rady Kraje Vysočina na člena neuvolněného.

 

„Jsem si vědom toho, že změna na pozici člena Rady Kraje Vysočina by mohla být vzhledem ke končícímu funkčnímu období problematickou, a to zejména pro případného nového člena Rady Kraje Vysočina. Jsem proto připraven své funkční období dokončit a krajské činnosti se věnovat v maximální možné míře,“ okomentoval Zdeněk Ryšavý.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 27.3.2012 / 27.3.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze