Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Společný seminář a studijní návštěva zástupců kraje v Itálii

účastníci semináře
V březnu 2012 se v italské Bologni uskutečnil osmý mezinárodní seminář a studijní návštěva projektu eCitizen II.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 5. do 8. března se v Bologni konal další projektový mezinárodní workshop a studijní návštěva - hlavním tématem semináře byla sociální media (Social Media: How to take the challenge?).

Mezi hlavní témata semináře patřilo užití online sociálních medií v praxi samospráv, zpracování komunikační strategie, význam poskytnutí zpětné vazby a motivace občanů, využití sociálních medií v krizovém managementu atd.
Velice zajímavé byly praktické ukázky využití sociálních medií např. pro zmiňovaný krizový management (doprava a odklízení sněhu, uzavírky ulic v době svátků) nebo mapování hluku v ulicích Bologni.

V rámci semináře se konalo zasedání lokálních projektových koordinátorů - zde byl vyzdvihnut význam propagační kampaně zaměřené na šíření výsledků projektu, byly upřesněny podmínky pro užití Online Manuálu, který bude oficiálním výstupem projektu, zasedání se zúčastnila Martina Rojková. Pracovní skupiny pro pilotní projekty (CP4) se účastnila opět Martina Rojková a dále Kamil Talavašek, který zde prezentoval aktualizace systému Váš názor a rozšíření českého pilotu o další dvě samosprávy Kraje Vysočina.

Všichni projektoví partneři prezentovali výsledky lokálních seminářů na zadané téma - vybrané případové studie zaměřené na využívání sociálních medií (YouTube a Facebook) za Kraj Vysočina představila Irina Zálišová.

 

eCitizen II - Bologna 03/2012

Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 12.3.2012 / 12.3.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze