Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Odpady Vysočiny

Mobilní verze webu

24. 3. 2011 tisková zpráva - Pojďme příkladem a předcházejme odpadům

 

 
 

Pojďme příkladem a předcházejme odpadům

 

Zastupitelstvo kraje Vysočina vyhlásilo na svém březnovém zasedání grantový program na podporu předcházení vzniku odpadů, využívání materiálů šetrných k životnímu prostředí a třídění využitelných složek odpadů s názvem „Jdeme příkladem – předcházíme odpadům 2011“.

 

 „Jedná se o druhý ročník grantového programu, kdy žadatelé z měst a obcí, z jimi zřizovaných organizací, z organizací zřizovaných krajem a ze školských zařízení mohou žádat o finanční podporu v částce od 5 do 20 tisíc Kč. Je však dána minimální finanční spoluúčast žadatele ve výši 25%,“ upřesnil Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast životní prostředí.

 

 Uznatelnými náklady v projektu jsou nádoby na třídění využitelných složek odpadu do interiéru s maximálním objemem 240 litrů, informační materiály a samozřejmě i výrobky šetrné k životnímu prostředí.

 

 Výzva s podrobným popisem grantového programu včetně formuláře žádosti o podporu jsou umístěny na internetové adrese www.fondvysociny.cz.  Příjem žádostí končí 30. dubna. 2011.

 

 

Více informací:
Eva Navrátilová
odbro životního prostředí
kraj Vysočina
Tel.: 564 602 522
mail:
navratilova.e@kr-vysocina.cz

 

 
Zodpovídá: Ing. Pavla Bendová
Vytvořeno / změněno: 7.3.2012 / 7.3.2012
Informace vyžadují kontrolu

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Odpady Vysočiny
 

Cesta: Titulní stránka > Odpady Vysočiny

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze