Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nabídka školení pro MSP – na omezenou dobu nabízíme školení bezplatně

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
Innotrain logo
V případě, že Vás zajímá, jak ušetřit zdroje a jak se stát konkurenceschopnějšími, jak optimalizovat postupy a jak realizovat inovace, pak jsou tato školení určena právě pro vaši firmu.
 

Odkazy


 
 

Po úspěšné organizaci série školení pro malé a střední podniky v oblasti řízení IT služeb a managementu změn a inovací v minulém roce na Vysočině, plánuje EPMA ve spolupráci s Západomoravskou VŠ v Třebíči spustit v únoru další sérii školení. Tato série bude probíhat jak na Vysočině, tak na jiných místech v ČR, včetně Prahy.

Vzdělávací kurzy jsou určeny managementu i zaměstnancům malých a středních firem (MSP), které si kladou za cíl šetřit zdroje, stát se konkurenceschopnějšími, optimalizovat postupy a realizovat inovace.

Zatím jsou naplánovány následující termíny: 21. února v Třebíči, 27. března v Jihlavě, 10. května a 5. června v Praze. Více informací a termíny dalších školení najdete na: www.innotrain-it.eu nebo kontaktujte regionální koordinátorku I. Walterovou, walterova@epma.cz.

V případech, kdy má firma zájem o proškolení 5-ti nebo více osob, je možné připravit školení na místě a v čase dle jejího přání.

 

Central Europe logo

 
Zodpovídá: Ing. Táňa Mrázková
Vytvořeno / změněno: 14.2.2012 / 14.2.2012 | Zveřejnit do: 7.6.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor informatiky > eGON a eGovernment

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze