Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Nadační fond Albert naděloval dětem

Nadační fond Albert
Zástupci dvou dětských domovů zřizovaných Krajem Vysočina převzali dnes z rukou hejtmana Jiřího Běhounka v Jihlavě šeky s výtěžkem ze sbírkové akce Nadační fond Albert dětem. Zákazníci všech prodejen Albert v kraji přispěli na dětské projekty svým nákupem částkou 131 000 korun.
 

 
 

„Velmi mě těší, že výtěžek sbírky podpoří vzdělávací a volnočasové aktivity dětí a mladých lidí právě na Vysočině. Poděkování patří jednak nadačnímu fondu a pak i lidem z dětských domovů, kteří zpracovali projekty,“ ocenil aktivitu Jiří Běhounek. Do Dětského domova Rovečné putuje 41 000 Kč určených na podporu studia klientek na vyšší odborné škole. Dva bratry z Dětského domova v Jemnici podpoří částka 60 000 Kč na vysokoškolských studiích a děti z téhož ústavu využijí 30 000 Kč na volnočasové aktivity.

 

Nadační fond Albert získal v rámci čtyřtýdenní sbírkové akce Nadační fond Albert dětem přes 5 milionů korun. Tyto prostředky rozdělí mezi více než 70 dětských domovů a neziskových organizací pomáhajících dětem a mladým lidem ze sociálně znevýhodněného prostředí ze všech krajů České republiky. Do sbírky přispěl každý zákazník, který nakoupil v průběhu akce zboží za více než 100 korun v prodejně Albert. Nadační fond Albert dětem podpoří ze sbírky nejen regionální projekty, ale i celorepublikové akce, jako například seriál amatérských triatlonových závodů pro děti Albert Triatlon Tour.

 

 

Předání šeku Nadační fond Albert

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 2.2.2012 / 2.2.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze