Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Chceme znát "Váš názor" - výzva pro obce Kraje Vysočina!

Váš názor - logo obecné
Projekt eCitizen II má za cíl podpořit interakci mezi občany a subjekty veřejné správy - v rámci pilotního testování projektu proběhla úspěšná implementace systému "Váš názor" v 7 obcích Kraje Vysočina. Další obce mají nyní možnost zapojit se aktivně do projektu!
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZOVANÁ VÝZVA PRO OBCE KRAJE VYSOČINA!!!

 

Služba "Vás názor" byla inspirována finským modelem Valma. Technické a metodické řešení je však zcela původní a je výsledkem intenzivní spolupráce členů projektového týmu, zástupců Kraje Vysočina, IT expertů zapojených obcí a jejich politických představitelů. Od počátku byl kladen důraz na serióznost systému. Cílem je získat názory a vyjádření postoje ve stylu "jak bych daný problém řešil já jako občan obce", přičemž záleží více na kvalitě komentářů než na jejich kvantitě.

V Kraji Vysočina se do projektu pilotně zapojily obce Humpolec, Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Okříšky, Telč, Třebíč a Velké Meziříčí. Tímto zveme všechny občany k testování služby - bez vás projekt nenaplní zcela své cíle! Svůj názor k vypsaným tématům i systému samotnému můžete zveřejnit na adrese www.vas-nazor.cz

Zapojení dalších obcí do projektu eCitizen II je možné od ledna 2012 - v případě zájmu o implementaci systému "Váš názor" ve Vaší obci zašlete žádost na emailovou adresu: rojkova.m@kr-vysocina.cz. Odbor informatiky KrÚ Kraje Vysočina současně přípravuje seminář, jehož součástí bude i praktická ukázka práce se systémem a jeho možnosti - tento seminář se bude konat 22. 2. 2012, detaily Vám sdělíme na základě vyjádření zájmu o účast v projektu (vyjádření zájmu není závazné).

Děkujeme za "Váš názor"! 

 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 27.1.2012 / 27.1.2012
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze