Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Dokumenty odborů krajského úřadu kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Interregionální workshop v Badajoz

7. interregionální workshop v Badajoz
 

 
 

Ve dnech 19. a 20. října hostila Organizace FUNDECYT ze španělského města Badajoz (region Extremadura) partnery projektu DE-LAN na sedmém interregionálním workshopu.

Tento workshop byl zaměřen na rozpracování výstupů z pražského interregionálního workshopu. Druhá část workshopu byla věnována právě probíhajícím pilotním akcím realizovaným v 8 partnerských regionech, jejichž koordinaci má na starost Kraj Vysočina. třetí část workshopu byla věnována plánování diseminačních aktivit a přípravě DE-LAN mid-term konference.

Poslední část workshopu byla tréninkovému školení. „Ekosystémem free softwaru z Extremadury: Veřejná správa, MSP a občané“. S tímto podtitulem přednesl velice zajímavou prezentaci linuxový vývojář Anto Recio z FUNDECYTu. Extremadura právem nárokuje postavení předního španělského regionu ve využívání a poskytování open source softwaru pro občany, vzdělávací instituce a státní správu. Kraj Vysočina se mimo jiné právě s tímto partnerem podílí na projektu OSEPA (Open Source software usage by European Public Administration).

 

Workshop v Badajoz

Zodpovídá: Radek Bejdák
Vytvořeno / změněno: 11.1.2012 / 30.10.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Dokumenty odborů > Odbor majetkový

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze