Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference u příležitosti zahájení Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity 2012

Konference u příležitosti zahájení Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity 2012
Krajský odbor sociálních věcí připravuje na 26. ledna 2012 pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka veřejnou konferenci u příležitosti slavnostního zahájení Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity 2012 na Vysočině. Program konference je zaměřen široce na celé spektrum problematiky seniorů a jejich začleňování do majoritní společnosti.
 

 
 

Se svým příspěvkem vystoupí krajský radní pro oblast sociálních věcí Petr Krčál, který se bude věnovat souhrnu akcí pořádaných v regionu u příležitosti roku aktivního stárnutí, pozvání přijal také Ladislav Kabelka, předseda České společnosti paliativní péče. Jeho příspěvek bude zacílen právě na problémy v komunikaci mezi generacemi resp. na geriarickou křehkost. V rámci programu bude také věnován prostor příkladům dobré praxe z partnerského regionu Dolní Rakousko, představen bude také mezinárodní projekt Nature for Care - Care for Nature, který podporuje mezigenerační aktivity pro seniory a děti nebo Axmanova technika modelování a její využití při aktivním zapojení seniorů, dětí a osob se zdravotním postižením.

 

Konference je otevřena veřejnosti. Z důvodu bezproblémového organizačního zajištění je však vhodné se přihlásit. Přihlašovací formulář je k nalezení níže.

 

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 811
    e-mail: krizova.t@kr-vysocina.cz

 

Pozvánka_Aktivní stárnutí 2012

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.1.2012 / 9.1.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze