Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

14. ročník soutěže Zlatý erb zahájen

Zlatý erb
Sdružení Zlatý erb zahájilo ve středu 4. 1. 2012 již 14. ročník soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí České republiky – Zlatý erb 2012. Ve Zlatém erbu soutěží města a obce se svými oficiálními webovými stránkami a elektronickými službami. Budou se vyhlašovat i zvláštní ceny. Soutěží se ve třech tradičních kategoriích, o nejlepší webové stránky města, o nejlepší webové stránky obce a o nejlepší elektronickou službu.
 

 
 

Jak se soutěže zúčastnit? Zástupci měst a obcí se mohou do soutěže přihlásit na stránkách Zlatého erbu (http://zlatyerb.obce.cz) do úterý 31. 1. 2012 do 16:00 hodin. Hlasování v soutěži  Zlatý erb se však může zúčastnit i veřejnost - uživatelé městských a obecních stránek. Mohou dát svůj hlas pro cenu veřejnosti např. své obci. Pokyny naleznou na stránkách soutěže. Hlasovat mohou všichni uživatelé internetu, kteří disponují platnou emailovou schránkou, na niž bude poslána ověřovací zpráva. Hlasovat lze pouze pro jedno město nebo jednu obec. Hlasy veřejnosti bude možné posílat v celostátním kole až do 23. 3. 2012 – v krajském kole pouze do 22. 2. 2012.

 

Kraj Vysočina i letos vyhlašuje dvě vlastní zvláštní kategorie:

  • kategorie pro zřizované organizace Kraje Vysočina, které se budou moci přihlašovat prostřednictvím webového formuláře na adrese http://zlatyerb.obce.cz/vysocina, hodnocena budou kriteria jako aktuálnost webu, přehlednost, bezbariérový přístup, propagace zřizovatele či výtvarné zpracování a nejlepší weby budou také odměněny diplomem a věcnou cenou,
  • třetím rokem budeme organizovat také kategorii určenou pro sbory dobrovolných hasičů, tuto kategorii zaštiťuje předseda Bezpečnostní komise kraje, přihlašování bude opět probíhat přes web na adrese http://zlatyerb.obce.cz/vysocina a hodnocena bude jak webmasterovská část, tak část věcně odborná.

 

Uzávěrka přihlášek pro obce a města kraje Vysočina i pro zřizované organizace kraje a hasičské sbory je stanovena na úterý 31. ledna 2012 do 16:00 hod!

 

Pro vítěze všech kategorií budou opět připraveny diplomy a hodnotné věcné ceny. Celostátní finále soutěže proběhne tradičně na konferenci ISSS (https://www.isss.cz/) v Hradci Králové.

 

Těšíme se na vaši účast.

 

Mnoho zdaru v soutěži přeje:

-        Petr Pavlinec (předseda poroty krajského kola Kraje Vysočina)

-        Vít Savický a Roman Milner (Sdružení Zlatý erb)

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 6.1.2012 / 6.1.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze