Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Prvním občánkem Kraje Vysočina v roce 2012 je Ema z Jihlavy

2012 Vysočina - první miminko
Prvním miminkem Kraje Vysočina narozeným v roce 2012 je Ema Hlízová z Jihlavy. Holčička přišla na svět v Nemocnici Jihlava ve čtyři hodny ráno na Nový rok. Místo narození Nemocnice Havlíčkův Brod a datum 1. 1. 2012 bude mít ve svém rodném listě také Jorik Walter, který se narodil už ve 2:50 a se svými rodiči bude žít v Praze. "Všem maminkám, nejen těm Novoročním, přeji mnoho radosti a šťastných chvil, protože není nic hezčího, než je úsměv jejich dítěte," vzkázal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.
 

 
 

Na malou Emu Hlízovou čeká doma malý sedmiletý bráška Jakub. Na sestřičku se podle maminky Aleny moc těší a slíbil, že bude pomáhat s hlídáním. Finanční dar ve výši 10 000 Kč využije rodina na nákup běžných novorozeneckých potřeb. Zlatý šperk se znamením zvěrokruhu bude nosit Ema.

 

Vedení Kraje Vysočina dodržuje tradici vítání prvního občánka od roku 2002. V havlíčkobrodské nemocnici se tehdy vteřinu po půlnoci narodil Vojtěch Ostatnický. Byl prvním novoročním dítětem Vysočiny i celé republiky. V minulém roce přivítali první novoroční přírůstek porodníci třebíčské nemocnice. Ve 02:03 se tam narodila Simonka Svobodová z Vladislavi.

 

 

 

První miminko roku 2012, Vysočina

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 2.1.2012 / 2.1.2012

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze