Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Lokální workshop projektu eCitizen II - společné setkání zástupců obcí a příspěvkových organizací

eCitizen II - Vyskytná
Ve čtvrtek 15.12.2011 se ve Vyskytné nad Jihlavou uskutečnil poslední letošní lokální workshop věnovaný setkání zástupců pilotně zapojených obcí a zástupců krajských příspěvkových organizací.
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Účastníci semináře byli informováni o ocenění, které se podařilo získat v rámci soutěže The Best 2011 KPMG.
Petr Pavlinec představil výstupy z mezinárodního semináře v Odense a přednesl návrh propagace projektu pro rok 2012. Kraj Vysočina byl lead partnerem projektu požádán o zahájení intenzivní propagační kampaně za účelem šíření výstupů projektu, zejména pak systému Váš názor, který je všemi projektovými partnery velmi kladně hodnocen.

Martina Rojková dále shrnula projektové aktivity za rok 2011 a představila plán aktivit na rok 2012. Informovala účastníky o spuštění propagační kampaně za účelem rozšíření počtu pilotně zapojených obcí - v druhé vlně pilotního testování bude systém Váš názor zpřístupněn zájemcům z řad obcí Kraje Vysočina. Technické aspekty tohoto rozšíření zodpověděl Kamil Talavašek, který současně představil novinky v systému Váš názor.

Zástupci pilotně zapojených obcí zodpověděli dotazy ohledně svých již skoro půlročních zkušeností s používáním systému. V rámci diskuze v pracovních skupinách byl odsouhlasen návrh uspořádat začátkem roku 2012 lokální seminář zaměřený na praktické užívání systému, seminář bude určen novým zájemcům o implementaci systému Váš názor.

 

eCitizen II - Vyskytná 12/2011

Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 19.12.2011 / 19.12.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze