Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Ministerstvo životního prostředí stanovilo termín veřejného projednání na záměr výstavby nového vedení

vedení
Na úřední desce Krajského úřadu Kraje Vysočina byla zveřejněna informace o místě a času veřejného projednání záměru „Vedení 400 kV V413 – zaústění do transformovny Mírovka“. Nové vedení je navrženo na území Kraje Vysočina přes katastrální území Habry, Tis u Habrů, Kněž, Kámen, Skuhrov u Havl. Brodu, Olešná, Dolní Krupá, Knyk, Havlíčkův Brod, Zbožice, Termesivy, Suchá u Havlíčkova Brodu a Mírovka. Účelem je posílit přenosovou soustavu České republiky pro plánovanou výstavbu nového jaderného zdroje v elektrárně Temelín.
 

 
 

V procesu posuzování tohoto záměru vedeného Ministerstvem životního prostředí, bylo od roku 2010 zveřejněno oznámení, dokumentace a posudek záměru, ke kterým měla možnost se vyjádřit i veřejnost. Poslední možností k vyjádření je toto veřejné projednání, kterého se může zúčastnit kdokoliv.

 

Účelem je projednat záměr ze všech podstatných hledisek. Projednání je vedeno pověřeným zástupcem Ministerstva životního prostředí. Na otázky přítomných budou odpovídat zejména zpracovatelé dokumentace a posudku.

Veřejné projednání tohoto záměru se bude konat:

Místo: Havlíčkův Brod, Kulturní dům Ostrov, Na Ostrově 28, 580 01 Havlíčkův Brod

Datum: 8.12.2011

Čas: 14:30 hod.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.12.2011 / 5.12.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze