Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina již podruhé mezi Českými 100 nejlepšími

Českých 100 nejlepších
Mezi Českých 100 nejlepších - ankety která má zviditelnit v Česku registrované firmy z co možná nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků, se už podruhé ve své historii zapsal Kraj Vysočina. Zatímco loni byla Vysočině udělena oborová cena za dynamický růst, letos jméno Kraje Vysočina figuruje mezi leadry v oblasti dopravy a stavebnictví.
 

 
 

Cenu pro Kraj Vysočina si převzal na konci minulého týdne na Pražškém hradě hejtman Vysočiny Jiří Běhounek. Žebříček nejúspěšnějších firem v České republice sestavuje Panevropská společnosti pro kulturu, vzdělávání a vědeckotechnickou spolupráci Comenius. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je počet nominací, které přicházejí ze širokého okruhu vybraných odborníků.

 

Celkové prvenství získala stejně jako vloni automobilka Škoda Auto. Z dalších významných tuzemských firem se v žebříčku objevuje například energetická společnost ČEZ, Kooperativa Pojišťovna, Komerční banka, Agrofert Holding, Škoda Transportation nebo Severočeské doly.

 

 

Českých 100 nejlepších

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.11.2011 / 28.11.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze