Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt eCitizen II - výzva pro obce Kraje Vysočina

Váš názor - logo obecné
Projekt eCitizen II má za cíl podpořit interakci mezi občany a subjekty veřejné správy - další obce mají nyní možnost zapojit se aktivně do projektu!
 

 
 
eCitizenII - záhlaví


Služba Vás názor byla inspirována finským modelem Valma. Technické a metodické řešení je však zcela původní a je výsledkem intenzivní spolupráce členů projektového týmu, zástupců Kraje Vysočina, IT expertů zapojených obcí a jejich politických představitelů. Od počátku byl kladen důraz na serióznost systému a to především pečlivou volbou zveřejněného tématu, poskytnutím doplňujících informací, zaručenou zpětnou vazbou a reálným dopadem na rozhodnutí samosprávy. Cílem je získat názory a vyjádření postoje ve stylu "jak bych daný problém řešil já jako občan obce", přičemž záleží více na kvalitě komentářů než na jejich kvantitě.
V Kraji Vysočina se do projektu pilotně zapojily obce Humpolec, Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Okříšky, Telč, Třebíč a Velké Meziříčí. Tímto zveme všechny občany k testování služby - bez vás projekt nenaplní zcela své cíle! Svůj názor k vypsaným tématům i systému samotnému můžete zveřejnit na adrese www.vas-nazor.cz
Zapojení dalších obcí do projektu eCitizen II bude možné od ledna 2012 - v případě zájmu o implementaci systému Váš názor ve vaší obci zašlete žádost na emailovou adresu: rojkova.m@kr-vysocina.cz. Děkujeme za "Váš názor"! 
 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 9.11.2011 / 9.11.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze