Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Projekt CEMSDI byl prezentován na mezinárodní konferenci eChallenges e-2011

Propagace projektu CEMSDI na konferenci eChallange e-2011
Projekt CEMSDI byl prezentován na mezinárodní konferenci eChallenges e-2011 společně s dalšími projekty. Konference eChallanges e-2011 se konala 26. až 28. října ve Florencii (Itálie) a byla pořádána regionální vládou Toskánska.
 

 
 

Projekt CEMSDI byl prezentován na mezinárodní konferenci eChallenges e-2011 společně s dalšími projekty. Konference eChallanges e-2011 se konala 26. až 28. října ve Florencii (Itálie) a byla pořádána regionální vládou Toskánska.

 

Jednalo se o dvacátouprvní konferenci ze série výročních konferencí podporovaných Evropskou komisí. Konference se zúčastnilo velké množství zájemců z předních komerčních, vládních a výzkumných organizací z celého světa, kteří zde měli možnost sdílet své znalosti, zkušenosti, osvědčené postupy a inovace. Letošního ročníku se zúčastnilo zhruba 200 návštěvníků.

 

Konkrétními cíli e-2011 byla podpora sdílení a inovací v rámci informačních a komunikačních technologií, podpora výměny zkušeností a podpora rychlého zavádění výzkumu a technologií zejména u malých a středních podniků.

 

Projekt CEMSDI byl propagován na stánku, kde měli účastníci konference možnost vidět plakát, brožury, nebo se detailněji informovat o projektu, jeho cílech a plánovaných výsledcích a výstupech. Návštěvníky stánku nejvíce zajímaly pilotní projekty, jejich výsledky a výstupy do budoucnosti. Mnozí se dozvěděli o významu této iniciativy, pokud jde o použití Local Digital Agenda (LDA) v malých a středních obcích a o významu informačních a komunikačních technologií pro usnadnění organizace v rámci místní samosprávy.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 9.11.2011 / 9.11.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze