Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Startuje 10. ročník Stavby Vysočiny

Stavba Vysočiny 2011
Tradiční soutěž Stavba Vysočiny vstupuje do jubilejního ročníku s několika inovacemi a novinkami. Poprvé budou vedle staveb z Kraje Vysočina hodnoceny i stavby za jeho hranicemi. Vrací se Řemeslný detail stavby a nově vznikly samostatné kategorie Stavby malého rozsahu (do 6 mil. Kč) a Veřejná prostranství. Ke stálému doprovodnému programu v podobě Studentského projektu přibude Učeň roku.
 

 
 

Cílem soutěže Stavba Vysočiny, kterou zaštítil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, je vybrat a ocenit nejlepší novostavby a rekonstrukce staveb, které byly realizovány v Kraji Vysočina a také za jeho hranicemi firmami se sídlem v Kraji Vysočina. Oficiálně poděkovat a podpořit investory, architekty, projektanty, stavební firmy a řemeslníky, kteří kvalitativním způsobem změnili a mění podobu Kraje Vysočina a dávají o sobě vědět i v ostatních částech naší republiky nebo i světa. Prezentovat a zviditelnit architekturu a stavebnictví širší laické i odborné veřejnosti a dát signál, že estetická a řemeslná kvalita se vyplácí.

               

Účastníci výstavby mohou do desátého ročníku přihlásit realizace, které byly dány do provozu nebo zkolaudovány v období od 1. ledna 2010 do 31. prosince 2011. Příjem přihlášek začíná 2. ledna 2012 a končí 4. května. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v pondělí 11. června v Horáckém divadle v Jihlavě. 

               

Součástí galavečera bude předání finančních darů autorům vítězných návrhů Studentského projektu a udělení titulů Učeň roku.

               

Soutěž Stavba Vysočiny 2011 a doprovodné aktivity vypisuje Stavební sdružení Vysočina, krajské reprezentace Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Kraj Vysočina.               

Na webových stránkách www.stavbavysociny.cz je připraven komplexní informační servis, pravidla a zjednodušený postupu pro přihlášení stavby „krok za krokem“.

 

  • Martin Pertl, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR
    tel.: 737 555 677
    e-mail: jihlava@sps.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.10.2011 / 31.10.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze