Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Startuje 10. ročník Stavby Vysočiny

Stavba Vysočiny 2011
Tradiční soutěž Stavba Vysočiny vstupuje do jubilejního ročníku s několika inovacemi a novinkami. Poprvé budou vedle staveb z Kraje Vysočina hodnoceny i stavby za jeho hranicemi. Vrací se Řemeslný detail stavby a nově vznikly samostatné kategorie Stavby malého rozsahu (do 6 mil. Kč) a Veřejná prostranství. Ke stálému doprovodnému programu v podobě Studentského projektu přibude Učeň roku.
 

 
 

Cílem soutěže Stavba Vysočiny, kterou zaštítil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, je vybrat a ocenit nejlepší novostavby a rekonstrukce staveb, které byly realizovány v Kraji Vysočina a také za jeho hranicemi firmami se sídlem v Kraji Vysočina. Oficiálně poděkovat a podpořit investory, architekty, projektanty, stavební firmy a řemeslníky, kteří kvalitativním způsobem změnili a mění podobu Kraje Vysočina a dávají o sobě vědět i v ostatních částech naší republiky nebo i světa. Prezentovat a zviditelnit architekturu a stavebnictví širší laické i odborné veřejnosti a dát signál, že estetická a řemeslná kvalita se vyplácí.

               

Účastníci výstavby mohou do desátého ročníku přihlásit realizace, které byly dány do provozu nebo zkolaudovány v období od 1. ledna 2010 do 31. prosince 2011. Příjem přihlášek začíná 2. ledna 2012 a končí 4. května. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v pondělí 11. června v Horáckém divadle v Jihlavě. 

               

Součástí galavečera bude předání finančních darů autorům vítězných návrhů Studentského projektu a udělení titulů Učeň roku.

               

Soutěž Stavba Vysočiny 2011 a doprovodné aktivity vypisuje Stavební sdružení Vysočina, krajské reprezentace Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR a České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Kraj Vysočina.               

Na webových stránkách www.stavbavysociny.cz je připraven komplexní informační servis, pravidla a zjednodušený postupu pro přihlášení stavby „krok za krokem“.

 

  • Martin Pertl, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR
    tel.: 737 555 677
    e-mail: jihlava@sps.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.10.2011 / 31.10.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze