Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vychází třetí edice časopisu Vysočinka

Vychází třetí edice časopisu Vysočinka
Pro držitele Rodinných pasů z Kraje Vysočina vychází třetí edice krajského časopisu Vysočinka. Podzimní vydání nabídne čtenářům zajímavé rozhovory, informace o výsledcích celostátní soutěže talentovaných dětí a další tématické články. Vysočinka vychází dvakrát do roka a držitelům Rodinných pasů je dodáván bezplatně. Pro veřejnost bude k volnému dostání ve vybraných nákupních centrech a v krajských nemocnicích.
 

 
 

Časopis Vysočinka je jedním z výstupů krajského projektu „Propojení systému Rodinných pasů  v kraji Vysočina se systémem NO Familienpass v Dolním Rakousku“, financovaného z Operačního programu Cíl Evropská územní spolupráce Rakousko – Česká republika 2007 - 2013. Vycházející edice je z podstatné části věnována partnerskému regionu Dolního Rakouska, tamější kultuře, zajímavým místům a tradicím.

 

Do konce října roku 2011 přibylo do rodiny Rodinných pasů Kraje Vysočina přes dva a půl tisíce nových uživatelů. Členové mohou využívat výhody slevového systému v osmi krajích ČR i za hranicemi v Dolním Rakousku. Zároveň byl v měsíci říjnu na Vysočině vydán rodinný pas s pořadovým číslem deset tisíc. Velkou pozornost nyní dle ujištění vedoucí krajského odboru sociálních věcí Věry Švarcové kraj pokračuje v jednání s dalšími atraktivními poskytovateli slev.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 27.10.2011 / 27.10.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze