Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Cenu Kraje Vysočina za nejkrásnější knihu získal Zdeněk Vošický a jeho Vysočina shůry

Vysočina shůry
Kraj Vysočina letos poprvé udělil na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě vlastní cenu za nejkrásnější knihu Vysočiny. Získala ji na doporučení odborné poroty kniha fotografií Zdeňka Vošického Vysočina shůry.
 

 
 

„Kraj Vysočina udělil letos poprvé vlastní cenu za nejkrásnější knihu Vysočiny. Ocenění mohly získat pouze knihy, které jsou s Vysočinou spjaté obsahově a tematicky. Nebylo podmínkou, aby jejich nakladatelé či autoři měli sídlo v regionu,“ uvedl krajský radní pro oblast kultury a cestovního ruchu Tomáš Škaryd, který také cenu předával.

 

„Další novinkou letošního  ročníku knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě byla Cena čtenářů knihovny a posluchačů Českého rozhlasu Region. Informace o přihlášených knihách byly dostupné jak na webových stránkách Krajské knihovny Vysočiny Havlíčkův Brod, tak ve vysílání Českého rozhlasu Region a čtenáři či posluchači mohli svým hlasováním vybrat tu knihu, která je nejvíc zaujala,“ uvedela Jana Fialová z Krajské knihovny Vysočiny. Cenu získala kniha Benediktini ve středověku autora Marka Matějky.

 

  • Zdroj: Internet, doplněno tiskovým oddělením Krajského úřadu Kraje Vysočina
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 24.10.2011 / 24.10.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze