Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina podpoří volnočasové aktivity pro děti a mládež

Vysočina podpoří volnočasové aktivity pro děti a mládež
Rada Kraje Vysočina na svém jednání odsouhlasila pravidla pro udělování dotací na pořádání volnočasových aktivit pro děti a mládež, prostřednictvím kterých bude podporovat v roce 2012 činnost organizací působících v oblasti dětí a mládeže.
 

 
 

Účelem poskytovaných finančních prostředků je zajistit spolufinancování rozvoje dlouhodobých volnočasových aktivit v regionu pořádaných a vedoucích k vytváření nabídky volnočasových aktivit pro organizované i neorganizované děti a mládež, široké a účinné propagaci účelného trávení volného času, spolupráci jednotlivých organizací působících v oblasti dětí a mládeže, k rozvoji základen a aktivnímu zapojení široké veřejnosti.

 

V rámci podaného projektu je možné požádat o 5 000 až 70 000 Kč, přičemž podíl Kraje Vysočina může být až 40 % z celkových uznatelných nákladů. Projekty realizované od 1. 1. do 31. 12. 2012 je možné předkládat od 20. 10. do 30. 11. 2011 prostřednictvím podatelny Krajského úřadu Kraje Vysočina. Finanční prostředky budou úspěšným žadatelům poskytnuty bezhotovostním převodem po ukončení realizace projektu, po předložení závěrečné zprávy a vyúčtování.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 19.10.2011 / 19.10.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze