Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na seminář: Nové trendy v náhradní péči o ohrožené děti

Ilustrační foto
Občanské sdružení Pěstounské rodiny kraje Vysočina ve spolupráci s Asociací náhradních rodin ČR a Krajským úřadem Kraje Vysočina pořádá 31. 10. 2011 seminář s názvem Nové trendy v náhradní péči o ohrožené děti. Pozvaní zástupci MPSV přinesou nové informace o novele zákona o sociálně právní ochraně dětí. Dále zde budou prezentovány inovativní a pilotní projekty, zavádějící do praxe některé z nástrojů, které novela přináší. Seminář je určen náhradním rodičům, sociálním pracovníkům, pracovníkům neziskových organizací, pracovníkům ústavních zařízení a dalším, kteří se zajímají o pomoc dětem vyrůstajícím mimo vlastní rodinu a hledají cesty, jak poskytované služby dále zkvalitňovat.
 

 
 

Seminář Nové trendy v náhradní péči o ohrožené děti začíná od 9:30 hod. v kongresovém sále sídla Kraje Vysočina, Žižkova ul. 57, Jihlava. Program je naplánován do 16:00 hod. a účast na semináři je zdarma.

Více informací a přihlášky na mail: martina.pirkova@anrcr.cz. V případě přihlašování prosím uvádějte jméné účastníka, popř. název organizace, e-mail a telefonní spojení.

 

Program semináře:

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.10.2011 / 5.10.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze