Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina získala letošní cenu Otevřeno v kategorii Veřejné zakázky a dotace

Otevřeno x Zavřeno
V letošním ročníku soutěže Otevřeno x Zavřeno zabodovala Vysočina s novou službou zveřejňování všech krajských dotací na internetových stránkách www.kr-vysocina.cz. Ze 72 nominací, které byly vybrané do letošního ročníku, bylo 21 v kategorii OTEVŘENO a 51 v kategorii ZAVŘENO. Speciální oblast Veřejné zakázky a dotace, kterou letos porota vyčlenila, bude v kombinaci s letopočtem 2011 již definitivně spojena s Krajem Vysočina.
 

 
 

"Je pro nás velkým úspěchem získat od přísné poroty Otevřené společnosti ocenění za transparentní přístup při rozdělování krajských zakázek a dotací. Poděkování patří i veřejnosti, která novou službu Kraje Vysočina používá a pracuje s ní respektive tuto novou službu do soutěže přihlásila a upozornila tak na náš odpovědný přístup ke správě veřejných prostředků," uvedl po převzetí ceny Libor Joukl, náměstek hejtmana Kraje Vysočina.

 

Kraj Vysočina v soutěži Otevřeno x Zavřené figuruje téměř každoročně v kategorii Otevřeno. Úspěšný byl hlavně v roce 2003, kdy zvítězil se zveřejňování podkladů pro jednání rady a zastupitelstva na www stránkách nebo v roce 2006, kdy získal třetí cenu za zobrazování přítomnosti úředníků a uvedení mobilních telefonů včetně hejtmana a radních na webu. O fungování obou již dříve oceněných služeb se může veřejnost kdykoli přesvědčit na www.kr-vysocina.cz.

 

Kompletní výsledky soutěže: http://www.otevrete.cz/novinky/vysledky-souteze-otevreno-x-zavreno-2011-463.html

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 29.9.2011 / 29.9.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze