Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Firmou roku Kraje Vysočina 2011 je Sapeli, Živnostníkem roku se stal Josef Ježek

Novými jedničkami byznysu Kraje Vysočina jsou výrobce dveří a zárubní Sapeli z Polné a výrobce stříkací techniky Josef Ježek z Ledče nad Sázavou. Vítězové šestého ročníku soutěží Firma roku 2011 a Živnostník roku 2011 postupují do celorepublikového finále, kde budou reprezentovat Kraj Vysočina.
 

 
 

Vítězná firma Sapeli uspěla v konkurenci 242 společností. Firma vyrábějící dveře a zárubně se zaměřuje na dokonalý design, funkčnost a co nejširší sortiment vy´robků. Prodej jí zajišťuje hustá síť nezávislých obchodních partnerů, kteří zákazníkům poskytují současně poradenství, montáž a servis. Svými technologiemi je firma na úrovni špičkových evropských výrobců a stala se uznávanou českou značkou.

O živnostenský titul bojovalo 153 podnikatelů. Vítězný Josef Ježek vyrábí stříkací techniku na práškovité organické hmoty, především barvy a jiné plasty, i techniku na anorganické prášky, jako jsou mazadla, křídy apod. „Ocenili jsme, že jej jeho práce baví, oslovila nás také ryze česká technologie a obrovská inovativnost. Ve svém oboru patří k nejlepším v ČR,“ vysvětlil porotce Milan Kramoliš, regionální ředitel Era Poštovní spořitelny.

Kromě hlavních kategorií byly vyhlášeny také dvě vedlejší kategorie. Odpovědnou firmou roku 2011 Kraje Vysočina, kterou vyhlašuje společnost Vodafone, se stala opět společnost Sapeli. Zvítězila zejména díky dodržování etického kodexu, který znamená naplňování vizí, strategií a cílů a soustavné investice do vzdělávání zaměstnanců. Navíc v oblasti ekologie se společnosti za poslední 2 roky podařilo snížení spotřeby energie ve výrobě o celých 50 %.

Kategorii Web roku 2011, jejímž vyhlašovatelem jsou Zlatéstránky.cz společnosti Mediatel, vyhrál v kategorii firem Krahulík - Masozávod Krahulčí (www.krahulik.cz) a v kategorii živnostníků Dušan Duda (www.fiat-autoduda.cz).

Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2011:
1. Sapeli (Polná)
2. Sporten (Nové Město na Moravě)
3. Feroplast (Chotěboř)

Era Živnostník roku Kraje Vysočina 2011:
1. Josef Ježek (Ledeč nad Sázavou)
2. František Němec (Netín)
3. Blanka Mudrová (Rynárec)

Odpovědná firma Kraje Vysočina 2011:
Sapeli

Firemní web Kraje Vysočina 2011:
Krahulík - Masozávod Krahulčí

Živnostenský web Kraje Vysočina 2011:
Dušan Duda

  
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.9.2011 / 23.9.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze