Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěž „Čenda hledá supertalent“ vyhrála Jana Blažková z Vysočiny

Soutěž „Čenda hledá supertalent“ vyhrála Jana Blažková z Vysočiny
Slunce, zábava, soutěže i tanec a zpěv. To vše si mohli užít návštěvníci celostátního setkání rodin, které se konalo v sobotu 20. srpna ve Westernovém městečku Šiklův mlýn. Největší úspěch měl koncert první české superstar Anety Langerové a finále soutěže „Čenda hledá supertalent“. Toto klání vyhrála šestnáctiletá Jana Blažková, jejíž rodina tak získala osobní automobil.
 

 
 

Festival nejen pro držitele slevových karet Rodinné pasy se zde konal už pošesté a popularita akce rok od roku stoupá. „Jezdím sem pravidelně a vidím, že zájem o akci se stále zvyšuje. Setkání rodin nabízí bohatý program a návštěvníci si mohou užít příjemně strávený den v atraktivním prostředí,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Během soboty se v Šiklově mlýně vystřídalo 19 125 návštěvníků.

 

Do finále postoupilo 20 talentů

Na návštěvníky areálu westernového městečka čekaly kromě mnoha soutěží a atrakcí koncerty českých superstar Zbyňka Drdy a Anety Langerové. „Jsem ráda, že jsem mohla podpořit dobrou věc a zazpívat všem, co sem přišli. O projektu Rodinné pasy jsem už slyšela a myslím, že je to výborný nápad,“ vysvětluje Aneta Langerová. S ní si dokonce zazpívala i vítězka celorepublikového finále soutěže „Čenda hledá supertalent“ Jana Blažková. „Byl to skvělý zážitek, nedá se to popsat,“ řekla nadšená Blažková, která soutěžila se zpěvem a hrou na akordeon.

 

Finálového kola „Čenda hledá supertalent“ se zúčastnilo dvacet soutěžících z celé České republiky. Vítězka je z Kraje Vysočina, na druhém místě skončili Maik a Patrik Polákovi z jižní Moravy, kteří předvedli capoeiru, a třetí skončili akrobaté Gloxíci z Vysočiny.

 

Držitelů pasů stále přibývá

Talentová soutěž projektu Rodinné pasy je unikátní, protože zapojuje všechny děti, i ty z dětských domovů. Chce je podporovat v jejich zájmech a aktivitách. „Obdivuju, co všechno soutěžící předvedli. Mnoho z nich to může dotáhnout opravdu daleko,“ chválí účastníky soutěže Zbyněk Drda. Právě on propůjčil soutěži tvář a zasedl v porotě.

 

Veverčák Čenda, který hledal talenty, je spolu s medvědicí Ájou maskotem projektu Rodinné pasy, který nabízí mnoho slev a výhod pro rodiny s dětmi. Zájem o tento projekt stále roste, a přestože Rodinné pasy vznikly v Jihomoravském kraji, dnes už fungují v polovině krajů ČR. Kraj Vysočina byl druhým krajem v republice, který do projektu Rodinné pasy vstoupil. Do dnešního dne se do něj zaregistrovalo 9740 rodin z Vysočiny.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 23.8.2011 / 23.8.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze