Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Lokální workshop na téma Technology and Procurement

eCitizen - Telč
V rámci projektu eCitizen II se v srpnu 2011 uskutečnil další lokální workshop - tentokrát na téma Technology and Procurement.
 

 
 

záhlaví - eCitizen II

 

 

 

 

 

 

 

 

V Hotelu U Hraběnky (Telč) se 4. 8. 2011 uskutečnil další lokální workshop projektu eCitizen II - tentokrát zaměřený na téma Technology and Procurement.

Semináře se zúčastnilo 56 odborníků z oblasti veřejné správy, ale i soukromého sektoru. Po zahájení semináře a představení programu INTERREG IVC byla zahájena dvě paralelní jednání - v rámci projektové sekce byly prezentovány zkušenosti obcí, které se pilotně zapojily do projektu eCitizen Ii a přistoupily tak k implementaci systému Váš názor, současně proběhlo i oddělené pracovní setkání IT odborníků těchto obcí, kde byly projednány připomínky a zkušenosti se zaváděním výše zmíněného systému. V odborné sekci byly pro účastníky semináře připraveny přednášky na téma ICT služeb ve veřejné správě, PPP v podmínkách ČR, možnosti technologických center krajů a obcí nebo veřejnoprávní sítě a a služby sítě ROWANet (krajská páteřní optická síť).

V odpolední části byl všem účastníkům akce představen systém Váš názor včetně online ukázky komentování vložených a zveřejněných témat, zkušenosti se zaváděním systému přednesl Z. Grepl z Nového Města na Moravě. Velkému zájmu publika se těšila přednáška na téma veřejné zakázky a model pre-commercial procurementu.

Zkušenosti a závěry z workshopu budou prezentovány na dalším mezinárodní setkání všech partnerů projektu v září 2011.

 

eCitizen II - Telč 8/2011

 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 23.8.2011 / 23.8.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze