Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Víkendové závody Zlaté podkovy Kraje Vysočina ve výsledcích

Víkendové závody Zlaté podkovy Kraje Vysočina ve výsledcích
Humpolecký jezdecký areál školního statku hostil o víkendu 46. Finále seriálu závodů Zlatá podkova. Pořadatelé informovali, že se v třídenním klání utkalo 23 vozatajců a 99 sedlových koní. Vítězem Zlaté podkovy Kraje Vysočina se stal Petr Myška s koněm SANDRIK a v soutěži dvojspřeží se ze zlata radoval Jaroslav Kohout z JS Denisa Bratronice. Skvělou formu potvrdila i domácí Radka Dvořáková, která na koních své stáje JK Cavalier Rynárec zajela stříbrnou pozici ve Stříbrné podkově a dojela s minimálním odstupem od medailí čtvrtá a pátá v nejnáročnější Zlaté podkově.
 

 
 

Seriál závodů Zlatá podkova se v roce 2011 podstatně změnil. V rámci letošního seriálu se uskutečnilo 11 kvalifikačních závodů, dvanáctý finálový - v Humpolci. Jak informují specializované www stránky „procestoval“ ročník číslo 46 sedm krajů České republiky a tradičně zamířil i přes hranice, na Slovensko. Kromě nových míst pro kvalifikační kola získal i významnou záštitu: tu nad ním převzal předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch. 

 

Soutěže všestrannosti odstartovaly 9. dubna v Pardubicích, spřežení se postavila na startu poprvé 7. května v Semicích,humpolecké finále bylo připraveno na víkend 19. - 21. srpna 2011.

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.8.2011 / 22.8.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze