Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

O víkendu na Šiklův mlýn s rodinnými pasy

Pozvání na Šiklův mlýn.
Westernový areál Šiklův mlýn u Zvole nad Perštejnem přivítá 20. srpna držitele rodinných pasů. Pro návštěvníky městečka Śiklův Mlýn je připravený celodenní program plný aktivit. Vystoupí Zbyněk Drda s Anetou Langerovou, vítězové pěvecké soutěže Superstar. Rodiny s dětmi budou svědky vyvrcholení několika měsíční talentové soutěže, kdy maskot Čenda hledal supertalent v šesti krajcích republiky. Ve finálovém kole se tak představí 20 finalistů a vítěz odcestuje se svou rodinou zpět k domovu novým automobilem. Do projektu, který nabízí rodinám s dětmi množství zajímavých slev, se do dnešního dne zaregistrovalo 9 662 rodin z Vysočiny.
 

 
 

Do projektu Rodinných pasů se Kraj Vysočina zapojil v roce 2006. Během pěti let se zaregistrovalo už celkem osmdesátpět tisíc rodin z celého Česka, které mohou využívat slevy na kulturní a volnočasové aktivity v sedmi krajích. Areál Šiklův mlýn přivítá v sobotu 20. srpna držitele pasů z celé republiky. Při příležitosti druhého ročníku setkání je připraven v rozlehlém areálu u Zvole nad Perštejnem program pro malé i velké. Součástí programu je vyhlášení jak talentové soutěže, tak i slavnostní předání tradičního certifikátu Regionální potravina Vysočiny. Jako i v předešlém roce je připravena pro zájemce ochutnávka celé řady regionálních potravin.

 

„Cílem aktivity je odstranit jakékoli finanční bariéry, které by mohly bránit rodinám s dětmi příjemně trávit jejich volný čas. Stejně jako v roce předešlém se budu těšit na společné setkání v areálu Šiklova mlýna a doufám, že si k nám na Vysočinu najdou cestu i rodiny z ostatních krajů,“ uzavřel Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina. 

 

 

Rodinné pasy - Šiklův mlýn

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.8.2011 / 17.8.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze