Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Prázdniny v Telči začínají, kraj se zapojí přednáškou o internetu

Prázdniny v Telči začínají, kraj se zapojí přednáškou o internetu
I letošní ročník Práznin v Telči, který začíná 29. července úderem půl osmé večerní v zámeckých prostorách, se koná za finanční podpory kraje Vysočina. Do pestrého programu kulturních aktivit již tradičně zapadá 4. července seminář „Internet v Telči 2011“, který se bude konat v Hotelu U Hraběnky. “Zájemci z řad veřejnosti, IT odborníků, zástupců měst a obcí se mohou seznámit s technologiemi z oblasti výstavby optických a bezdrátových sítí v kraji Vysočina. K lepšímu pochopení jsou připraveny i názorné ukázky,“ uvedl Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast informatiky.
 

 
 

Seminář s podtitulem Úloha veřejnoprávních sítí a jejich výstavba poskytne nejnovější informace nejen pro odborníky, ale i pro širokou veřejnost. Návštěvníci mají možnost získat podrobnosti i o internetové síti kraje Vysočina ROWANet. Svoji činnost přiblíží zástupci Vysočiny, Zlínského kraje i zástupci soukromoprávních subjektů. “Pro aktivní zájemce přednášky jsme připravili příjemný zážitek. Na závěr dne vylosujeme tři účastníky, kteří se v podvečer vznesou do oblak z náměstí v koši horkovzdušného balónu a budou si tak moci prohlédnout Telč a její okolí z nebeské výšky,“ doplnil krajský radní Zdeněk Ryšavý.

 

Mezi největší lákadla devětadvacátého ročníku Prázdnin v Telči patří Glen Hansard s Markétou Irglovou, Tomáš Klus nebo Ondřej Havelka. Vystoupí i tradiční hosté jako Vladimír Mišík nebo Hradišťan. Návštěvníci se mohou těšit na tři festivalové scény a více než sto hudebních a divadelních vystoupení včetně workshopů a trhu s rukodělným zbožím. Sedmnáctidenní festival zakončí newyorští The Klezmatics, držitelé hudebního ocenění Grammy.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 29.7.2011 / 29.7.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze