Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Příprava „Regionální inovační strategie kraje Vysočina“

 

 
 

Nedílnou součástí projektu „Zvýšení kvality řízení Krajského úřadu kraje Vysočina“, neboli projektu „KVALITA09“, který kraj realizuje z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, je také příprava Regionální inovační strategie kraje Vysočina.

 

Při přípravě strategie bude provedena mimo jiné analýza stavu a potřeb regionu v oblasti vědy, výzkumu a inovací. Na základě připravené strategie budou navržena opatření k rozvoji ve zmíněné oblasti a stanoveny konkrétní postupy, jak pokroku dosáhnout.

 

 „Pro správné nastavení strategie je zapotřebí znát názor, zkušenosti, problémy či výhled činnosti do budoucna především z podniků, které se inovacemi v regionu zabývají. Z tohoto důvodu v současné době probíhá zmapování podnikatelského prostředí,  které se podílí na podpoře inovací v regionu. Toto šetření probíhá přímo ve 350 vytipovaných firmách kraje Vysočina,“ uvedl Martin Hyský, radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.

 

Pokud by se i Vaše firma chtěla zapojit do tohoto průzkumu, prosíme o kontaktování na e-mail: frysova.i@kr-vysocina.cz nebo telefonicky na 724 650 180, kde vám budou o tomto průzkumu poskytnuty podrobnější informace.

 

 

Příprava „Regionální inovační strategie kraje Vysočina“

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 25.7.2011 / 25.7.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze