Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pro rybářský lístek na více míst

Pro rybářský lístek na více míst
Od 1. července letošního roku nabývá účinnosti novela zákona o rybářství, která vnáší změny do agendy vydávání rybářských lístků. Od tohoto data budou vydávat rybářské lístky nejen obecní úřady obcí s rozšířenou působností ale nově i obecní úřady obcí s pověřenými obecními úřady.
 

 
 

V praxi to znamená, že z dosavadních 15 výdejních míst v našem kraji se tento počet rozšíří na 26. Rozhodnou skutečností místa podání žádosti o rybářský lístek je trvalý pobyt žadatele, v případě cizinců pak místo, kde se zdržují. Po tomto datu je tedy třeba věnovat zvýšenou pozornost místu podání žádosti o lístek. Ostatní podmínky pro vydání rybářského lístku zůstávají beze změn.

V kraji Vysočina budou nově vydávat rybářské lístky tyto městské úřady: Golčův Jeníkov, Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod, Hrotovice, Humpolec, Chotěboř, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Ledeč nad Sázavou, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Pacov, Pelhřimov, Počátky, Polná, Přibyslav, Světlá nad Sázavou, Telč, Třebíč, Třešť, Velká Bíteš, Velké Meziříčí a Žďár nad Sázavou.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 22.6.2011 / 22.6.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze