Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

STŘED: Úspěšné kurzy budou pokračovat i v září

STŘED: Úspěšné kurzy budou pokračovat i v září
V dubnu 2011 byly úspěšně ukončeny první ročníky dlouhodobých kurzů, které nabízí občanské sdružení STŘED. Semináře jsou určeny učitelům škol a školských zařízení.
První část projektů s názvem Nové možnosti práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami, je dotován 80 hodinami a úspěšně jej ukončilo 15 absolventů. Druhá část nese název Vzdělávání učitelů škol a je dotován 50 hodinami, letos jej úspěšně absolvovalo 11 pedagogických pracovníků.
 

 
 

Díky kurzům měli účastníci možnost zlepšit si své profesní dovednosti v oblastech práce se skupinovou dynamikou, komunikace a spolupráce v týmu, vytváření preventivních strategií a krizových plánů, řešení konfliktních a krizových situací, metody práce s dětmi se speciálními výchovnými potřebami, ale také získali náměty na skupinové hry, které mohou vyžít ve své praxi.

 

Jednotlivá témata pro kurz Vzdělávání učitelů škol realizoval na zakázku Skálův institut, který má za cíl poskytovat vzdělávání profesionálům v pomáhajících profesích. Oba kurzy vedou odborní lektoři, kteří se ve své praxi přímo věnují práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. V současnou chvíli jsou již oba kurzy akreditovány u MŠMT.

 

„STŘED,o.s. bude kurzy nabízet i v příštím školním roce,“ informovala Barbora Švaříčková, koordinátorka kurzů. Více informací a přihlášky na tyto kurzy naleznete na www.stred.info. Kurzy jsou finančně podpořeny z Evropských sociálních fondů - Operační program pro vzdělávání a konkurenceschopnost.

 

 

  •  Více informací:
    Barbora Švaříčková
    koordinátorka vzdělávání
    e-mail: svarickova@stred.info
    tel.: 775 725 659
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 20.5.2011 / 20.5.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze