Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina - Technologické centrum, ROWANet II a DMVS

Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina  - Technologické centrum, ROWANet II a DMVS
Kompetenční centrum pro informatiku pořádalo dne 2. května Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina - Technologické centrum, ROWANet II a Digitální mapa veřejné správy.
 

 
 

Kompetenční centrum pro informatiku pořádalo v pondělí 2. května Seminář k realizovaným projektům kraje Vysočina  - Technologické centrum, ROWANet II a Digitální mapa veřejné správy. Účastníky semináře byli informatici z obcí s rozšířenou působností v kraji Vysočina. Na úvod informoval Petr Pavlinec, vedoucí odboru informatiky, o všech realizovaných projektech odboru informatiky z Integrovaného operačního programu.

 

První přednáška se věnovala Technologickému centru kraje a možné spolupráci Technologického centra kraje Vysočina a Technologických center v jednolitých obcích v kraji Vysočina. Dále následovala přednáška o páteřní telekomunikační síti ROWANET II a připojování další měst do sítě, v rámci této přednášky vystoupil i zástupce HZS Vysočina, který informoval o spolupráci a spoluúčasti HZS na výstavbě a přípravě lokalit k metropolitním sítím. Závěrečná přednáška byla o Digitálních mapách veřejné správy a portálu UÁM.

 

Prezentace ze semináře jsou ke stažení zde.

 
Zodpovídá: Bc. Lucie Časarová
Vytvořeno / změněno: 4.5.2011 / 4.5.2011
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Krajský úřad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze