Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Zapojte se do soutěžního online kvízu u příležitosti Dni Evropy 2011

Zapojte se do soutěžního online kvízu u příležitosti Dni Evropy 2011
Kraj Vysočina se připojil k soutěži vyhlašované partnerským francouzským regionem Champagne-Ardenne u při příležitosti Dni Evropy 2011. Možnost vyplnit online kvíz mají všichni občané kraje Vysočina od 18. dubna do 9. května 2011. Motivací mohou být hodnotné ceny.
 

 
 

Region Champagne-Ardenne ve spolupráci s informačním střediskem Evropské komise Europe Direct v Châlons-en-Champagne vyhlásil u příležitosti Dni Evropy soutěžní online kvíz určený jak pro obyvatele samotného regionu Champagne-Ardenne, tak pro obyvatele svých partnerských regionů. Soutěžní kvíz tvoří 14 otázek a je přeložen do čtyřech evropských jazyků včetně češtiny.

Kvízu se může zúčastnit každá fyzická osoba žijící v regionu Champagne-Ardenne s výjimkou zaměstnanců regionu Champagne-Ardenne a každá fyzická osoba žijící v partnerských regionech Champagne-Ardenne, a sice ve Valonsku v Belgii, v Nitranském samosprávném kraji na Slovensku, v Severní Velké Nížině v Maďarsku a v kraji Vysočina v České republice.

 

Cílem tohoto kvízu je poukázat na kulturní rozmanitost Evropy, zejména kulturní pestrost pěti partnerských krajů regionu Champagne-Ardenne, a vzbudit zájem o destinace, které nejsou zdaleka každému tak známé.

 

Účast v kvízu je bezplatná. Možnost vyplnit kvíz mají občané kraje Vysočina od 18. dubna do 9. května, kdy dojde také ke slavnostnímu vyhlášení výsledků. Pro účast v soutěži stačí kompletně vyplnit a odeslat kvíz, který je za tímto účelem umístěný na internetové stránce regionu Champagne-Ardenne. První cenou je internetový tablet ARCHOS AndroidTM.

 

Kvíz a bližší informace o soutěži si můžete otevřít zde: http://www.cr-champagne-ardenne.fr/?SID=1044.

 

  • Martina Tomšů, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad kraje Vysočina
    e-mail: tomsu.m@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.4.2011 / 22.4.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze