Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu
Veletrh URBIS INVEST je unikátní možností prezentace investičních příležitostí regionů zaměřená na investory, developery a podnikatele se zájmem o rozšíření svých aktivit. Svou nabídku volných rozvojových ploch nabídla i Vysočina.
 

 
 

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se již tradičně uskutečnil na brněnském výstavišti souběžně se Stavebními veletrhy Brno ve dnech 12. – 16. 4. 2011.

Vedle prezentací velkých projektů, pro které hledají regiony investory v soukromé sféře byly standardní součástí nabídky především investiční možnosti v podobě průmyslových zón, rozvojových ploch a nemovitostí typu brownfields.

 

Elegantní expozice Vysočiny vyzdvihla především silné stránky regionu. Návštěvníky zaujala především možnost rychlé a komfortní dostupnosti Prahy a Brna, množství a rozmanitost rozvojových ploch a nabídka lidských zdrojů. Od loňského roku je patrný nárůst zájmu o lokality, které jsou dostupnější, plochy levnější a kde je k dispozici finančně méně náročná a současně loajálnější pracovní síla nežli ve velkých sídelních a průmyslových aglomeracích. V tomto směru je Vysočina bezesporu atraktivní a do budoucna by se tak mohla dostat do popředí zájmu jak zahraničních tak i českých podnikatelů a investorů.

 

  • Olga Wiesnerová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad kraje Vysočina
    tel.: 564 602 534
    mail: wiesnerova.o@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.4.2011 / 20.4.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze