Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Setkání angažovanců z Vysočiny

Setkání angažovanců z Vysočiny
V chatové oblasti Čeřínek, nedaleko Jihlavy, se v posledním březnovém víkendu 2011 uskutečnilo dvoudenní setkání zástupců neziskového sektoru kraje Vysočina spolu se zástupci krajské samosprávy. Seminář byl poslední aktivitou projektu Vysočina 21, realizovaného z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí ČR.
 

 
 

„Kraj již v minulosti podporoval jak zástupce nestátních neziskových organizací (NNO), tak i zástupce veřejné správy. Málokdy se však tyto dvě skupiny sešly v tak velkém počtu u jednoho stolu,“ poznamenal Martin Hyský, radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje.

 

Při společném jednání se stalo hlavním tématem vyhledávání problémů, které brání dobré spolupráci obcí a NNO a nastínění jejich vhodných řešení. Velmi zajímavý a přínosný byl úvodní seminář na téma komunikace s veřejností.

 

 „Kraj Vysočina patří do skupiny krajů, které s NNO příkladně spolupracují,“ dodává Tomáš Škaryd, radní pro oblast kultury, cestovního ruchu a oblasti neziskového sektoru, který na setkání přijel rovnou ze zasedání Výboru pro regiony Rady vlády pro NNO.

Přítomní se shodli, že společná akce umožnila zajímavé pohledy na rozvoj obcí a měst, jak z pohledu neziskových organizací, tak z pohledu starostů, což přineslo účastníkům zajímavé podněty do jejich další činnosti.

 

Příští setkání angažovanců z Vysočiny bylo společně naplánováno na podzim 2011.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 31.3.2011 / 31.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze