Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Kraj podporuje přírodní zahrady

Kraj podporuje přírodní zahrady
Zastupitelstvo kraje Vysočina na svém březnovém zasedání odsouhlasilo spuštění grantového programu Fondu Vysočiny Environmentální osvěta – přírodní zahrady 2011. Zájemci mohou zažádat o finanční podporu svých projektů do výše 80 tis. Kč, přičemž realizace záměru je omezena dobou 18 měsíců.
 

 
 

„Cílem nového grantového programu je zavedení principů přírodních zahrad a přírodě blízké péče o zahrady a parky, které povedou k posílení biodiverzity v zastavěné části města nebo obce,“ dodává Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast životní prostředí.

 

Na zpracování projektové dokumentace přírodní zahrady, realizaci přírodní zahrady, certifikaci zahrady a propagaci svého projektu mohou zájemci z řad měst a obcí, jimi zřizovaných organizací, organizací zřizovaných krajem a školských zařízení žádat o finanční podporu od 40 do 80 tis. Kč. Minimální finanční spoluúčasti žadatele činí 20% a doba realizace projektu je 18 měsíců.

 

Výzva s podrobným popisem grantového programu a formulář žádosti o podporu jsou umístěny na internetové adrese www.fondvysociny.cz. Žádosti se přijímají osobně prostřednictvím podatelny Krajského úřadu kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, poštou nebo elektronicky na www.kr-vysocina.cz/edotace do 30. 4. 2011.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 25.3.2011 / 25.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze