Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj podporuje přírodní zahrady

Kraj podporuje přírodní zahrady
Zastupitelstvo kraje Vysočina na svém březnovém zasedání odsouhlasilo spuštění grantového programu Fondu Vysočiny Environmentální osvěta – přírodní zahrady 2011. Zájemci mohou zažádat o finanční podporu svých projektů do výše 80 tis. Kč, přičemž realizace záměru je omezena dobou 18 měsíců.
 

 
 

„Cílem nového grantového programu je zavedení principů přírodních zahrad a přírodě blízké péče o zahrady a parky, které povedou k posílení biodiverzity v zastavěné části města nebo obce,“ dodává Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast životní prostředí.

 

Na zpracování projektové dokumentace přírodní zahrady, realizaci přírodní zahrady, certifikaci zahrady a propagaci svého projektu mohou zájemci z řad měst a obcí, jimi zřizovaných organizací, organizací zřizovaných krajem a školských zařízení žádat o finanční podporu od 40 do 80 tis. Kč. Minimální finanční spoluúčasti žadatele činí 20% a doba realizace projektu je 18 měsíců.

 

Výzva s podrobným popisem grantového programu a formulář žádosti o podporu jsou umístěny na internetové adrese www.fondvysociny.cz. Žádosti se přijímají osobně prostřednictvím podatelny Krajského úřadu kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, poštou nebo elektronicky na www.kr-vysocina.cz/edotace do 30. 4. 2011.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 25.3.2011 / 25.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze