Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pojďme příkladem a předcházejme odpadům

Pojďme příkladem a předcházejme odpadům
Zastupitelstvo kraje Vysočina vyhlásilo na svém březnovém zasedání grantový program na podporu předcházení vzniku odpadů, využívání materiálů šetrných k životnímu prostředí a třídění využitelných složek odpadů s názvem „Jdeme příkladem – předcházíme odpadům 2011“.
 

 
 

„Jedná se o druhý ročník grantového programu, kdy žadatelé z měst a obcí, z jimi zřizovaných organizací, z organizací zřizovaných krajem a ze školských zařízení mohou žádat o finanční podporu v částce od 5 do 20 tisíc Kč. Je však dána minimální finanční spoluúčast žadatele ve výši 25%,“ upřesnil Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina pro oblast životní prostředí.

 

Uznatelnými náklady v projektu jsou nádoby na třídění využitelných složek odpadu do interiéru s maximálním objemem 240 litrů, informační materiály a samozřejmě i výrobky šetrné k životnímu prostředí.

 

Výzva s podrobným popisem grantového programu včetně formuláře žádosti o podporu jsou umístěny na internetové adrese www.fondvysociny.cz.  Příjem žádostí končí 30. dubna. 2011.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 24.3.2011 / 24.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze