Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Seminář k problematice elektronické bezpečnosti

Seminář k problematice elektronické bezpečnosti
Dne 1. dubna 2011 se bude konat v sídle kraje Vysočina v Jihlavě odborný seminář k problematice elektronické bezpečnosti. Tento seminář zorganizovala, v rámci aktivit prevence kriminality, pracovní skupina složená ze zástupců Krajského úřadu kraje Vysočina a odborných pracovníků z řad Policie ČR, Krajské hospodářské komory kraje Vysočina, Okresního státního zastupitelství v Jihlavě ve spolupráci s příspěvkovou organizací Vysočina Education, SaferInternet Praha, CESNET Praha a AutoCont Jihlava.
 

 
 

Účastníci konference se seznámí s aktuální situací v oblasti elektronické bezpečnosti v kraji Vysočina a v České Republice. Zástupkyně CESNET Andrea Kropáčová bude účastníky  informovat o aktuálních aktivitách v boji proti elektronické kriminalitě na národní úrovni. Dále bude představena spolupráce krajského úřadu s hospodářskou komorou v této oblasti a činnost lektorské skupiny příspěvkové organizace Vysočina Education specializující se na elektronickou bezpečnost. Prostor dostanou i dvě studentky třebíčského gymnázia, Tereza Ondráčková a Monika Vlachová, které přednášejí dětem na základních školách o nástrahách internetu.

 

Seminář se uskuteční v sídle kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, v místnosti B 3.16 od 9.00 a je veřejně přístupný. V případě zájmu o účast na semináři je nutno se nahlásit na adrese casarova.l@kr-vysocina.cz.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 3.3.2011 / 3.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze