Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

Začalo veřejné hlasování v krajské anketě Skutek roku

Soutěž SKUTEK ROKU 2010 kraje Vysočina odstartuje hned po Novém roce
Letošní druhý ročník soutěžní ankety Skutek roku se dnešním dnem přehoupl do své aktivní části hlasování. Veřejnost může vyjádřit uznání aktivní dobrovolné činnosti jednotlivců. O vítězích kategorie právnické osoby rozhodne o něco později odborná porota. Kraj hledá výrazné osobnosti v pěti soutěžních kategoriích: oblast sociálně-zdravotní; kultura a umění; životní prostředí; volný čas dětí a mládeže; poradenství,
osvěta a vzdělávání.
 

 
 

Hlasovací formulář je od 1. 3. do 8. 4. 2011 k dispozici na www.kr-vysocina.cz (http://extranet.kr-vysocina.cz/skutek-roku/) a hlas může veřejnost přidělit 52 nominovaným jednotlivcům v pěti individuálních kategoriích. "Chceme poděkovat těm, kteří se v těchto oblastech angažovali. Každá aktivita, která je nominována, může sloužit jako inspirace pro aktivity další," upozorňuje Martin Hyský, radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje. Realizátoři nejlépe hodnocených aktivit se zúčastní slavnostního předání cen, které je naplánováno na 7. června  2011 na zámku Kinských ve Žďáře nad Sázavou.

 

Nominace do druhé kategorie právnických osob může veřejnost zasílat až do konce března. Soutěžit budou projekty v kategoriích: sociální oblast, ekonomická oblast, oblast sídel, staveb a bydlení, oblast životního prostředí. O vítězných projektech rozhodne odborná porota a nejlepší ocenění postoupí do přeshraničního kola,  které se uskuteční v Dolním Rakousku v roce 2012.

 

Soutěž je vyhlašována v rámci projektu MA-G 21, který je zaměřen na přeshraniční, česko-rakouskou výměnu zkušeností v rámci místní Agendy 21 a udržitelného rozvoje.

 

 

 

Začalo veřejné hlasování v krajské anketě Skutek roku

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 3.3.2011 / 3.3.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze