Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Regionální postupová přehlídka studentského divadla JID 20-11 se blíží

Regionální postupová přehlídka studentského divadla JID 20-11 se blíží
Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s. zve všechny divadelní příznivce na tradiční festival studentského divadla JID 20-11.
 

 
 

Mladí divadelníci z celého kraje i ze vzdálenějších koutů České republiky se sjedou do Jihlavy, aby ve dnech 10.–13. března v Divadle Na Kopečku předvedli své herecké umění na prknech, která znamenají svět. Jejich snažení bude hodnotit odborná porota složená z odborníků na mládežnické divadlo, přičemž ty nejlepší může doporučit na postup do národního kola přehlídek Šrámkův Písek nebo alternativní scény v Ústí nad Orlicí.

 

Po dobu akce je připraven i nadstavbový program v podobě kreativních dílen, jako jevištní a pohybová improvizace, tvůrčí psaní, žonglování, japonské divadlo, výroba hliněných masek. Večery budou vyplněny vystoupením dvou profesionálních divadel, především na zahajovací představení brněnského Buranteatru s hrou Pan Polštář organizátoři zvou nejvíce, jelikož se jedná o hru vysoce ceněnou odbornou divadelní kritikou, a pátečním koncertem. A kdo má rád fotografie, nechť zajde do Městské knihovny Jihlava již od 28. 2., bude tam k vidění průvodní výstava JIDu, nebo do Oblastní galerie Vysočiny na Masarykově náměstí 24, kde bude od 7. 3. výstava Vojtěcha Brtnického s názvem Okolo tance, věnovaná současnému tanečnímu umění.

 

Vstupenky na čtvrteční a sobotní divadelní představení budou k dostání v předprodeji v Cafe Etage a v Divadle Na Kopečku.

 

Akce se koná za finanční podpory Statutárního města Jihlavy, kraje Vysočina a Ministerstva kultury.

 

Kompletní program a další informace naleznete na jid.slunceweb.cz. Pojďte se přesvědčit, že Život je změna.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 23.2.2011 / 23.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies