Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference ke správnímu řádu s novým ombudsmanem

Konference ke správnímu řádu s novým ombudsmanem
Kraj Vysočina ve spolupráci s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně připravil na 24. a 25. února 2011 již pátý ročník konference věnované správnímu řádu a jeho aplikaci v činnosti krajských úřadů. Konferenci pod záštitou Jiřího Běhounka, hejtmana kraje Vysočina zahájí v kongresovém sále krajského úřadu veřejný ochránce práv JUDr. Pavel Varvařovský.
 

 
 

Vedle uplatňování správního řádu v každodenní praxi krajských úřadů budou uznávaní odborníci z akademické sféry, správní justice či legislativy a zástupci krajských úřadů diskutovat i o souvisejících procesních úpravách, jež frekventovaně nacházejí své místo v praxi územní veřejné správy.  

 

První den odborné konference je rozdělen do tří tématických bloků – účastníci správního řízení a jejich zastoupení, odvolání a odvolací řízení, závěrečný blok je věnován veřejnoprávním smlouvám. Druhý den se účastníci rozdělí do jednotlivých pracovních skupin, ve kterých si společně vymění názory a postřehy o aplikaci správního řádu na  jednotlivých úsecích veřejné správy.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 21.2.2011 / 21.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies