Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

CzechLink usnadní firmám nalezení kapitálového nebo strategického partnetra

CzechLink usnadní firmám nalezení kapitálového nebo strategického partnetra
S hledáním investičních partnerů ze zahraničí pomůže českým podnikům CzechLink – speciální projekt CzechInvestu. V jeho rámci Agentura pro podporu podnikání a investic- CzechInvest zdarma vypracuje komplexní prospekt s analýzou finančních výsledků přihlášených českých firem a bude je aktivně nabízet v zahraničí i v České republice. Projektem CzechLink rozšiřuje CzechInvest portfolio svých činností, kterými podporuje příliv investic do České republiky.
 

 
 

CzechLink bude nápomocen českým firmám při vyhledání joint-venture a akvizičních partnerů. Společnostem, které se do projektu zaregistrují, pomůžou odborníci z CzechInvestu vypracovat komplexní prospekt společnosti s analýzou dosažených finančních výsledků. Tento dokument s mezinárodně srozumitelnými ukazateli výkonnosti firmy pak bude po dobu jednoho roku agentura prezentovat zájemcům o místní joint-venture partnery nebo akviziční cíle.

 

Projekt CzechLink pomůže s navázáním spolupráce mezi partnery, kteří mají zájem o další rozvoj podnikání v daném oboru. Podporovány nebudou aktivity směřující k rozprodávání hmotného majetku fungujících českých podniků.

 

České firmy, které mají zájem o vyhledání kapitálového či strategického partnera, s nímž by se mohly dále rozvíjet, se mohou do projektu registrovat prostřednictvím přihlášky zveřejněné na webových stránkách agentury CzechInvest, konkrétně na adrese www.czechinvest.org/czechlink. Podmínkou účasti v projektu je pětiletá historie a funkčnost společnosti, podnik tedy nesmí být v konkurzu nebo třeba v likvidaci. Informace zahraničním zájemcům o konkrétním investičním cíli v České republice bude agentura CzechInvest předávat pouze na základě smlouvy. Za účast v projektu Agentura CzechInvest nevybírá žádné poplatky.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 17.2.2011 / 17.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze