Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

CzechLink usnadní firmám nalezení kapitálového nebo strategického partnetra

CzechLink usnadní firmám nalezení kapitálového nebo strategického partnetra
S hledáním investičních partnerů ze zahraničí pomůže českým podnikům CzechLink – speciální projekt CzechInvestu. V jeho rámci Agentura pro podporu podnikání a investic- CzechInvest zdarma vypracuje komplexní prospekt s analýzou finančních výsledků přihlášených českých firem a bude je aktivně nabízet v zahraničí i v České republice. Projektem CzechLink rozšiřuje CzechInvest portfolio svých činností, kterými podporuje příliv investic do České republiky.
 

 
 

CzechLink bude nápomocen českým firmám při vyhledání joint-venture a akvizičních partnerů. Společnostem, které se do projektu zaregistrují, pomůžou odborníci z CzechInvestu vypracovat komplexní prospekt společnosti s analýzou dosažených finančních výsledků. Tento dokument s mezinárodně srozumitelnými ukazateli výkonnosti firmy pak bude po dobu jednoho roku agentura prezentovat zájemcům o místní joint-venture partnery nebo akviziční cíle.

 

Projekt CzechLink pomůže s navázáním spolupráce mezi partnery, kteří mají zájem o další rozvoj podnikání v daném oboru. Podporovány nebudou aktivity směřující k rozprodávání hmotného majetku fungujících českých podniků.

 

České firmy, které mají zájem o vyhledání kapitálového či strategického partnera, s nímž by se mohly dále rozvíjet, se mohou do projektu registrovat prostřednictvím přihlášky zveřejněné na webových stránkách agentury CzechInvest, konkrétně na adrese www.czechinvest.org/czechlink. Podmínkou účasti v projektu je pětiletá historie a funkčnost společnosti, podnik tedy nesmí být v konkurzu nebo třeba v likvidaci. Informace zahraničním zájemcům o konkrétním investičním cíli v České republice bude agentura CzechInvest předávat pouze na základě smlouvy. Za účast v projektu Agentura CzechInvest nevybírá žádné poplatky.

 

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 17.2.2011 / 17.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies