Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Národní týden trénování paměti na Vysočině

Národní týden trénování paměti na Vysočině
Odbor sociálních věcí Krajského úřadu kraje Vysočina pořádá dne 18. 3. 2011 akci s názvem Národní týden trénování paměti na Vysočině pro veřejnost. Při této příležitosti mají všichni návštěvníci krajského úřadu možnost zjistit, jak jsou na tom se svou pamětí.
 

 
 

Toto setkání je pořádáno v rámci celorepublikové akce Národní týden trénování paměti, kterou opakovaně vyhlásila Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging a Kraj Vysočina se do této aktivity zapojuje již pátým rokem. Jedná se o setkání trenérů paměti z kraje Vysočina a pracovníků ze zařízení sociální péče, kteří se zabývají kognitivní aktivizací uživatelů sociálních služeb v domovech pro seniory a ústavech sociální péče. Necelá padesátka účastníků Národního týdne trénování paměti absolvovala v uplynulých dvou měsících dlouhodobý kurz kognitivní aktivizace, kde se naučila pracovat s technikami kognitivní aktivizace a trénování paměti. Vyvrcholením tohoto kurzu je právě aktivní účast na Národním týdnu trénování paměti, kde si účastníci kurzu připraví pro návštěvníky krátké testy různé obtížnosti a cvičení. Účast na této akci nebude znamenat pro návštěvníky žádné dlouhé zdržení a během pár minut každý zjistí, jaká je jeho paměť. Tyto testy si odnesou návštěvníci s sebou a mohou se jim věnovat i později v klidu svého domova. Stejně tak dostanou i malé „desatero dobré paměti“, které poradí všem, jak se starat o svojí paměť.

 

Srdečně zveme širokou veřejnost, žáky, studenty, úředníky, seniory a všechny, kterým není lhostejná jejich paměť, a mají zájem o zdravý životní styl. V pátek 18. 3. 2011, v libovolném čase od 9.00 do 14.00 hodin vás budeme očekávat v Kongresovém sále Krajského úřadu v Jihlavě. Přijďte udělat něco pro sebe!

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 17.2.2011 / 17.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies