Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj předal opravenou kuchyň do užívání Střední škole v Moravských Budějovicích

Kraj předal opravenou kuchyň do užívání Střední škole v Moravských Budějovicích
Kraj Vysočina opravil nevyhovující kuchyň Střední školy řemesel a služeb v Moravských Budějovicích. Práce na modernizaci zastaralé stravovny trvaly necelých 8 měsíců a z krajského rozpočtu si vyžádaly částku přesahující 21 miliónů korun. Nové stravovací zařízení bude vyvářet obědy nejen pro studenty střední školy, ale i pro strávníky z Gymnázia, kam budou jídla dovážena.
 

 
 

Od července roku 2010, kdy byly zahájeny stavební práce v objektu staré kuchyně, došlo k radikální přeměně nevyhovujících prostor. Během několika měsíců došlo díky přístavbě k rozšíření objektu, k vybudování rampy pro zásobování a byla také provedena vestavba výtahu. Plán rekonstrukce zahrnul včetně výše uvedených změn výměnu veškerých vnitřních rozvodů kanalizace, vody, elektroinstalace i kompletní obměnu gastro vybavení, kterou si zajistila škola z prostředků přidělených krajem Vysočina. Modernizace se dotkla i domova mládeže, ve kterém byla přebudována sociální zařízení. Ve vytápění se přešlo na moderní a ekologické vytápění pomocí kondenzačních technologií.

 

„Díky opravě mohla být navýšena kapacita kuchyně až na 700 jídel denně, z toho 300 obědů bude dováženo na Gymnázium a 100 porcí jídelna nabídne veřejnosti,“ dodává k rekonstrukci Libor Joukl, náměstek hejtmana kraje Vysočina pro oblast dopravy a majetku.

 

 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 17.2.2011 / 17.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Samospráva

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies