Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Vysočina na Holiday World již poosmé

Region Tour 2010
Vysočina spolu s jedenácti spoluvystavovateli a partnerským regionem Zakarpatské oblasti Ukrajiny se už zítra začíná prezentovat na jubilejním 20. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Až do neděle bude krajská organizace Vysočina Tourism nabízet odborné i laické veřejnosti inspiraci a zajímavé informace o příležitostech trávení dovolené v regionu na pomezí Čech a Moravy.
 

 
 

Již tradičně nabízí stánek Vysočiny pozvání ze všech koutů regionu. "Stejně jako před zhruba měsícem na veletrhu RegionTour v Brně nabídneme především katalog turistických produktů na rok 2011 s názvem Cesty za poznáním, kulturou, sportem a odpočinkem, dále oblíbené tipy na výlety – pro pěší i cyklisty, různé tematicky zaměřené mapy, kulturní a historické bohatství Vysočiny, nabídku aktivit v zimním období na Vysočině s názvy Zimní turistické noviny, Zima na Vysočině, nabídku ubytování na Vysočině a nejrůznější možnosti trávení volného času na Vysočině v tiskové podobě pod titulem Naučné stezky na Vysočině,“ uvedl ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

 

Na přípravu krajské prezentace na Holiday World se podařilo získat podporu ROP Jihovýchod v podobě úspěšného projektu Prezentace turistické nabídky kraje Vysočina do roku 2013.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.2.2011 / 9.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze