Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Zimní Vysočina každému na dosah

lyžaři
Svou zimní částí pokračuje Mediální kampaň turistického regionu Vysočina, která odstartovala v první polovině minulého roku a bude pokračovat až do února 2012. Cílem kampaně je seznámit obyvatele sousedních regionů s výhodami trávení volného času na Vysočině a nabídkou turistických služeb a možnostmi rodinné dovolené v našem kraji. Na tento účel bylo vyčleněno celkem 10 mil. Kč z toho 9,2 mil. Kč činí dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod.
 

 
 

V rámci zimní kampaně 2010-2011 byly již uveřejněny propagační inzeráty v Učitelských novinách i v regionálních mutacích celostátního deníku Právo. Následovalo umístění inzerce na hlavní straně internetového vyhledávače Seznam doplněné dalšími internetovými aktivitami, zejména reklamními bannery a komerčním sdělením v rubrice o cestování na serveru Novinky.cz. Tato navigace je propojena přímo se stránkami www.region-vysocina.cz, kde mohou zájemci nalézt ucelenou nabídku služeb a produktů cestovního ruchu jako inspiraci pro strávení svého volného času právě na Vysočině.

Počátkem ledna pak byl na rádiu Petrov pravidelně zařazen 30-ti sekundový reklamní rozhlasový spot. V říjnu 2010 byl také dokončen minutový letní reklamní klip, který bude propagovat možnosti rodinné turistiky na Vysočině v rámci promítání v síti multikin Cinestar od května 2011.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Zimní Vysočina každému na dosah

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.2.2011 / 9.2.2011

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze